درباره ما

تاریخچه شرکت چالاک سافت

بیش از 11 سال است که شرکت پیشگامان نسل چالاک در حوزه طراحی فروشگاه اینترنتی و تولید نرم افزار فعالیت می‌کند. و تا کنون موفق به طراحی و تولید چندین نرم افزار در زمینه های کاری مختلف شده است، تیم ما با استفاده از جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای برنامه نویسی روز دنیا، همواره در حال ایجاد خلاقیت و نوآوری در راستای تولید محصولات رقابتی با قیمت پایین و کیفیت بسیار بالا هستند. گروه نرم افزاری چالاک سافت با تکیه بر توان مهندسین خود آمادگی انجام پروژه های نرم افزاری و همچنین برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای سفارشی مشاغل و صنایع مختلف و صفحات وب را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی ما از طریق پشتیبانی، با ما تماس بگیرید.

لوگوی نرم افزار

 

تاسیس شرکت

شرکت نرم افزاری چالاک سافت از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده. خدمات زیر بخشی از خدمات ارائه شده در شرکت نرم افزاری چالاک سافت است.

داستان تیم چالاک

تیم چالاک سابقه 11 ساله در زمینه طراحی برنامه های حسابداری و طراحی فروشگاه اینترنتی را دارد. تیم چالاک، تیمی خبره و متخصص و خوش قول که پشتیبانی 24 ساعته را برای نرم افزارهای خود ارائه می دهد. 

کافی است تنها یکبار از نرم افزارهای چالاک استفاده کنید و از کیفیت برنامه های ما بهره مند شوید.