معرفی بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید
معرفی بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید

امروزه نرم افزار های اندرویدی زیادی در زمینه‌ های مختلف طراحی و عرضه می‌شوند. یکی از معضلات بسیاری از افراد، مدیریت حساب‌ های خود یا همان حسابداری شخصی است. برای سیستم عامل‌ های اندروید، نرم افزار های حسابداری شخصی زیادی طراحی شده‌ اند، اما کدامیک از این نرم افزار ها ویژگی‌ های کاربردی مناسب‌ تری دارند؟

در ادامه مطلب قصد داریم به صورت اجمالی به معرفی بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید بپردازیم. با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری ساده برای کامپیوتر

درباره نرم افزار حسابداری شخصی اندروید

برای این که بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید را انتخاب کنید، باید ویژگی‌ های زیادی را در نظر داشته باشید. اپلیکیشن‌ هایی که برای حسابداری شخصی طراحی می‌شوند، اغلب رایگان هستند. به این ترتیب دانلود آنها هم بسیار ساده خواهد بود. شما می‌توانید با استفاده از این نرم افزار ها به ثبت و تهیه گزارش از هزینه و درآمد شخصی و خانوادگی خود بپردازید.
با استفاده از این اپلیکیشن‌ ها، مشکلی از بابت مدیریت امور مالی خود نخواهید داشت. همچنین می‌توانید چارچوب و اهداف خاصی برای امور مالی خود طراحی کنید.

مطالب مرتبط: آیا شغل حسابداری سخت است؟

معرفی بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید ایرانی

هر کدام از اپلیکیشن‌ هایی که برای حسابداری شخصی اندروید طراحی می‌شوند، ویژگی‌ ها و کاربرد های خاص خود را دارند. به همین دلیل برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید، ابتدا باید این ویژگی‌ ها و کاربرد ها را بشناسید.

1. نرم افزار حسابداری شخصی هلو

این نرم افزار را می‌توان یکی از پر دانلود ترین‌ های اندروید در این زمینه به حساب آورد. نرم افزار هلو بیش از 300 هزار بار دانلود و نصب شده است.

نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو

ویژگی خاصی که نرم افزار هلو دارد، محیط و رابط کاربری بسیار ساده آن است. شما می‌توانید در این نرم افزار، هزینه‌ ها و درآمد های خود را به سادگی ثبت کنید. از دیگر قابلیت‌ های این نرم افزار، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یادآوری سر رسید چک‌ ها.
  • امکان گزارش‌ گیری از هزینه‌ ها و درآمد ها.
  • قابلیت مدیریت چک‌ های دریافتی و پرداختی.
  • ثبت انواع وام‌ ها و مدیرت اقساط آنها.

2. نرم افزار حسابداری شخصی قیاس

یکی دیگر از نرم افزار های حسابداری اندرویدی است که برای مدیریت روزانه امور مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس

این نرم افزار هم دارای محیط کاربری بسیار ساده است. شما می‌توانید با استفاده از این نرم افزار اندرویدی به مدیریت هزینه‌ ها، درآمد ها، موجودی حساب‌ ها، بدهی‌ ها و … بپردازید.

3.نرم افزار حسابداری شخصی خانه ما

خانه ما در دسته بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید قرار گرفته است که مهم‌ ترین دلیل آن، امکان ثبت و مدیریت امور مالی روزانه با سرعت خیلی زیاد است.

نرم افزار حسابداری شخصی خانه ما
نرم افزار حسابداری شخصی خانه ما

این اپلیکیشن هم محیط کاربری بسیار ساده‌ ای دارد. شما می‌توانید در این نرم افزار، گزارش‌ های مالی متنوع و کاربردی دریافت کنید. از دیگر قابلیت‌ های نرم افزار حسابداری خانه ما، می‌توان به تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات، قابلیت کنترل بودجه و بودجه بندی و … اشاره کرد.

4. نرم افزار حسابداری شخصی موج

از دیگر نرم افزار های بسیار کاربردی در زمینه حسابداری شخصی است که بین تجار هم طرفداران خاص خود را دارد. با استفاده از این نرم افزار، می‌توانید تقویم مالی شخصی خود را هم داشته باشید.

نرم افزار حسابداری شخصی موج
نرم افزار حسابداری شخصی موج

همچنین امور مالی و شخصی خود را به‌ سادگی مدیریت خواهید کرد. از دیگر قابلیت‌ های مهم نرم افزار موج، می‌توان به امکان شخصی‌ سازی فاکتور ها، ثبت اطلاعات کارت‌ های بانکی و … اشاره کرد.

5. نرم افزار شخصی تدبیر

در این نرم افزار هم می‌توانید اطلاعات مالی خود را به صورت ساده مدیریت کنید. یکی از قابلیت‌ های جالب این نرم افزار، امکان شخصی‌ سازی گروه‌ های هزینه و درآمد است. همچنین می‌توانید پیامک‌ های بانکی خود را استخراج و آنها را گروه‌ بندی کنید.

نرم افزار شخصی تدبیر
نرم افزار شخصی تدبیر

در این نرم افزار اندروید، امکان مشاهده و دریافت گردش حساب روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه هم وجود دارد.

نرم افزار حسابداری ساده برای کامپیوتر

جمع بندی
در این مطلب به معرفی بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید پرداختیم. هر کدام از نرم افزار هایی که برای حسابداری شخصی طراحی شده‌ اند، کاربرد های خاص خود را دارند. به همین دلیل شما باید ابتدا به این جمع‌ بندی برسید که چه نوع نرم افزاری پاسخگوی نیاز های شما خواهد بود. در این صورت ساده‌ تر گزینه مناسب خود را پیدا خواهید کرد. تمام اپلیکیشن‌ هایی که در این مطلب معرفی شدند، برای استفاده و مدیریت روزانه امور مالی بسیار مناسب هستند.